sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 374 Kez Okundu

YORUM : Siyaset, spor ve iş dünyası uğurladı için yorumlar kapalı

Uzun yıllar Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ikinci başkanlığını yapan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili, ünlü işadamı Nihat Özdemir’i acılı gününde siyaset, spor ve iş dünyası yalnız bırakmadı.

Nihat Özdemir’in Amerika’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren eşi Gülseren Özdemir’in Ankara Kocatepe Camii’ndeki cenaze töreninde taziyeleri Nihat Özdemir, kızı Ebru Özdemir, oğlu Batuhan Özdemir kabul etti.

Cenazeye Özdemir ailesinin yanı sıra Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, eski Meclis Başkanları Cemil Çiçek ve Bülent Arınç, eski Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, eski İçişleri Bakanları Mehmet Ağar ve Abdülkadir Aksu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek katıldı. Ayrıca, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, FIBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve spor adamları da cenaze namazında yer aldı. Gülseren Özdemir’in cenazesi, daha sonra Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedildi.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.