sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 273 Kez Okundu

YORUM : SIM Kart Değişimi 2017’ye Ücretsiz Olacak! için yorumlar kapalı

Kişilerin Türkiye’de kullanılmaya başlanan 4.5G internet hızından yararlanması için telefon desteğinin yanı sıra kim kartların da yeni internet bağlantısına uyumlu olması gerekiyor. Bu nedenle 1 Nisan öncesinde başlayan değiştirme kampanyalarında GSM operatörleri ücretsiz olarak kullanıcılarına yeni bir sim kartı veriyor.

Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılırken ücretsiz bir şekilde sim kart değiştirme işlemlerinin 2017 yılına kadar süreceği belirtildi. Bu açıdan 2017 yılına kadar isteyen herkes sim kartını değiştirerek 4.5G ile uyumlu yeni bir sim kart alabilecek.

3G’ye göre on kat daha fazla hız artışı vaat eden ve internet bağlantısı konusunda mobil olarak kişilerin pek çok sorununu çözecek 4.5G için kişileri sim kart değiştirdikten sonra uyumlu telefonlar üzerinden bağlantı sağlaması yeterli olacak. Türkiye’de kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren milyonlarca abonenin 4.5G deneyimi yaşadığı ve yapılan testler ile birlikte yüksek hızların görüldüğü öğrenilirken sizler de bu hıza ayak uydurmak adına sim kart değişikliği ile işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Türkiye’de 75,6 milyon mobil hat bulunurken, 75,6 milyon mobil hattın 17,2 milyonluk bölümü 4,5G’li mobil ürünlerde kullanılıyor. 4.5G için 52 milyona yakın abone ise SIM kart değiştirmiş durumda.

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.