sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 333 Kez Okundu

YORUM : Samsung’un Yeni Galaxy S7’siyle İlgili Etkileyici Haberler Geldi için yorumlar kapalı

Bu durumda özellikle de Galaxy S7’nin Galaxy S6 ile benzer bir tasarıma sahip olacağı söylentisi, Bazı kişileri de hayal kırıklığına uğratmıştı fakat Wall Street Journal tarafından yapılan açıklamaya göre son bilgiler çok etkileyici. Yapılanlara göre Galaxy S7’de daha öncesinde de aktarıldığındaki gibi Apple’ın 3D Touch’ın teknolojisine benzer bir basınç algılama teknolojisiyle karşımıza gelecek. Bu durumda ekrana yapılan baskı düzeyine göre bağlı olarak menüler aktif hale gelecek ya da oyunlar üzerinde bu basınç sistemi kullanılabilecek.

Galaxy S6 üzerinde olmaması nedeniyle birlikte çok fazla eleştirilen USB-C bağlantısı da Galaxy S7’de yer alacak. Tasarım açısında Galaxy S6 ile hemen hemen aynı hatlara sahip olan Galaxy S7’nin kamera çıkıntısını olmadığı da söylenenlerin arasında Ek olarak cihazda retina okuyucusu da yer alacağı iddiaların arasında. Bu durumda kullanıcıların telefonu açması için gözlerini okutması yeterli olacak.

Ayrıca Galaxy S7’nin kavisli olmaya versiyonunu da microSD desteğininde geri döneceğini ifade ediliyor. Şubat atında MWC 2016 yılın da duyulacak cihazın çıkış tarihi olarak Mary ayını işaret ediyor. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.