sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 349 Kez Okundu

YORUM : Samsung, Siri’ye Rakip Oluyor için yorumlar kapalı

Bu alana baktığımızda özellikle Apple’ın Siri ile öne çıkış yaparken Microsoft’un geliştirmiş olduğu Cortana’da kendi çapında oldukça başarılı bir yer edinmişti durumda. Samsung da uzun bir süredir cihazları üzerinde S Voice kullanıyor fakat yapabildikleri ise çok kısıtlı durumda böylece asistan ile Samsung çok geride kalıyor. Güney Koreli firma bu durumu değiştirmek istiyor ve Samsung’un yeni bir asistan yazılımı üzerinde çalıştığı açıklanıyor.

Twitter üzerinde S_Leak tarafından sızdırılan bilgilere göre gelişim yapılan bu yeni asistan yerine S Voice uygulamasını temel alacak. Fakat eskisine göre çok daha gelişmiş bir arama sistemini ve akıllı bildirim özelliğini de beraberinde getirecek. Bu durumun dışında yeni asistanın ne gibi özellikleri kullanıcılarına karşısına çıkacağı henüz bilinmiyor.  

Samsung is developing a Virtual Assistant for its devices. It will build on S Voice app with search engine and clever notification.

— S_leak (@sleaknow) 10 Aralık 2015

Güney Koreli teknoloji devi Samsung genelinde yeni geliştirmiş odluğu yazımları bir donanım aracılığıyla birlikte tanıtıyor bu da Şubat ayında gerçekleşecek 2016 yılının Mobil Dünya Kongresi kapsamında Galaxy S7 ile birlikte yeni asistanın duyurabileceğini gösteriyor. 

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.