sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : YuzukTR

OKUNMA : 567 Kez Okundu

YORUM : Samsung dükkan kapattı için yorumlar kapalı

resim yok

Samsung’un dünya üzerindeki sayılı mağazaları arasında yer alan Londra satış mağazalarından biri satış rakamları göz önüne alınarak kapatıldı.

Güney Koreli Samsung bu kez üzücü bir haber ile birlikte karşımızda. Şirket dünya genelindeki önemli perakende satış mağazalarından birininin kapısına kilit vurdu. Gerekçe ise Samsung’un hızla düşen akıllı telefon satış rakamları. Kapatılan Samsung Experience Store ise Londra’da yer alan Westfield Stratford City alışveriş merkezinde yer alıyor ve şehrin önde gelen Samsung satış merkezi olarak biliniyordu.

Kapatılan mağazanın kapısına asılan bir kağıtta ise mağazanın kapatıldığı duyurulurken, desteğe ihtiyaç duyanların ilgili telefon numarasını aramaları söyleniyor. Mağazaya gelen müşteriler en yakın destek merkezinin de adresinin paylaşıldığı kağıt haricinde, mekanın boşaltılmış raflarıyla karşılaştı.

Samsung, Londra’da halen açık olan 9 ayrı satış merkezinin olduğunu tekrarlıyor ve ortada bir sorun olmadığını söylüyor. Buna rağmen kapatılan satış merkezinin en büyük ve en masraflı mağazalarından biri olduğu düşünülürse, durumun pek de iç açıcı olmadığını tahmin edebiliriz.

Bu yılın başlarında Carphone Warehouse ile ortaklık kurarak İngiltere, İrlanda, İspanya, Almanya, Portekiz ve Hollanda’da 60 ayrı mağaza açacağını duyuran Samsung’un bu planlarda bir değişikliğe gidip gitmeyeceği ise bilinmiyor.

KAYNAK: ShiftDelete.Net

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.