sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : YuzukTR

OKUNMA : 988 Kez Okundu

YORUM : Rüyada Uzaklara Gitmek için yorumlar kapalı

indir (3)Rüyada Uzaklara Gitmek

Rüyada uzaklara gitmek, anlayışlı genç kimseye, külfetsiz kazanılan servete, finansal yükü olan birinden kurtulmaya tabir edilir. Rüyada uzaklara gitmek,  manevi külfeti olan tanıdığı birinden uzak durulacağına, duygusal külfeti olan tanıdığından uzaklaşılacağına, finansal yükü olan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, tez zamanda öğrenilecek iyi haber almaya yorumlanır. Rüyada uzaklara gitmeyi görmek,  istenilen bir başarıya, yakında duyulacak memnun edici haber duymaya, büyük makama yükseleceğine, özlemi duyulan bir mutluluğa işaret edip yorumlanır. Rüyada uzaklara gitmek aynı zamanda, iyi hali yitirmeye, kötü niyetli yabancı tarafından fenalık görmeye, fenalığını saklayan kişiye, merhametsiz bir kimseye, cimri bir amire işarettir. Rüyada uzaklara gitmek için Bazı durumlarda da tabirciler şu şekilde yorumlarlar; Görülen rüya uğraş vererek ulaştığı toplu kazanca, zorlanarak elde ettiği sevince, sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu mevkie, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği başarıya ve umudunu yitirdikten sonra kazandığı servete işarettir.

Rüyada Yolculuk İçin Hazırlık Yapmak

Rüyada yolculuk için hazırlık yaptığını gören kişi hayırlı bir işe başlayacağına, eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine yorumlanır.

Rüyada Umreye Yolculuk Yapmak

Rüyayı gören kişinin gerçek anlamda umre ziyareti yapmak istediğine ve bunun için birikim yaptığına ve doğru zamanı beklediğine işarettir. Kişinin, umreyi görmeyi ne kadar arzu ettiği ve bunun rüyalarına bile girdiği anlamında yorumlanır.

ÖNCEKİ YAZI «

SONRAKİ YAZI »

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.