sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : YuzukTR

OKUNMA : 1.018 Kez Okundu

YORUM : Rüyada Tavuk Görmek için yorumlar kapalı

indir (12)Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek, kişinin hayatının mutlu ve güzel geçmesine yorumlanır. Rüyada tavuk görmek, aynı zamanda mantıksız hareket eden ve konuşan bir kadına işaret ederken, bir yardımcıya da tabir edilir. Bir de şen şakrak, hayat dolu, yaşama sevinci olan bir kadın anlamında yorumlanır. Rüyada tavuğun dua ettiğini görmek hastalıklara, ölümlere, kötü olaylara ve kabadayıların, serserilerin başa geçmesine işarettir. Bir kimse rüyasında tavuk görürse, bu rüya sahibinin üzüleceği ve kafasına takacağı olayların yaşanacağına ama geçici olacağına yorumlanır. Rüyada birden fazla tavuk görmek, terbiye yoksunu kadınlara işarettir. Tavuk görmek sağlıklı kişi için sağlık problemi çıkacağına, illet bir hastalıkla uğraşan kişi için deva bulmaya yorumlanır. Evlenmemiş bir kimse eğer rüyasında tavuk görürse bu onun için nikâh veya bir gayrimenkul sahibi olmak anlamında tabir edilir.

Rüyada Tavuk Yediğini Görmek

Rüyada tavuk yemek egoist, kendisinden başkasını düşünmeyen, hep ben diyen bir kişiye tabir edilir.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti görmek kazanç, bereket, mal, bolluk ve zenginlik anlamlarında yorumlanır.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek evlenmemiş olan bir bayana delalettir.

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada beyaz tavuk görmek güzel huylu, ahlaklı ve güzel sözlü bir kadına yorumlanır. Yani hayırlı olan bir kısmet manasına gelmektedir.

Rüyada Kuluçkaya Yatan Tavuk Görmek

Rüyada tavuğun kuluçkaya yattığını görmek, evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, evli olmayan kişiler içinse hayırlı kısmetlerle karşılaşmaya yorumlanır.

ÖNCEKİ YAZI «

SONRAKİ YAZI »

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.