sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : YuzukTR

OKUNMA : 652 Kez Okundu

YORUM : Rüyada Tavşan Görmek için yorumlar kapalı

indir (15)Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek hayatta kazanılacak olan zaferlere, iş hayatındaki olumlu adımlara ve mutluluğa yorumlanır. Rüyasında tavşan gören kişinin özel hayatı da hep yolunda gidecek anlamında tabir edilir. Rüyada görülen tavşan aynı zamanda kadınla ifade edilir ve kız arkadaş, sevgili, nişanlı ya da eş olarak işaret edilir. Rüyada beyaz bir tavşan görmek muhafazakâr, hoşgörülü, güler yüzlü ve yumuşak huylu bir kadına delalet edip yorumlanır. Rüyada tavşanın siyah renkli ve çok sevimsiz olması kötü huylu, kavgacı, anlayışsız ve kıskanç bir kadına yorumlanır. Rüyada bir kimsenin tavşanının ölmesini görmek, çocuğunun hastalanmasına, bir sıkıntıya veya zorluğa düşmesine işarettir. Rüyada tavşanla konuştuğunu gören kişi toplumdan dışlanmış, yaramaz ve kötü kabul edilmiş bir kadınla tanışarak samimi olacak ve arkadaşlık kuracak anlamına gelir. Rüyada tavşanın çok hızlı koşuyor olduğunu görmek, kimsenin bilmemesi ve öğrenmemesi gereken bir konu olacağına ve rüya sahibinin de bunu herkesten gizlemeye çalışacağına delalettir.

Rüyada Tavşan Yediğini Görmek

Rüyada tavşan yemek, tavşan satmak ya da tavşan satın almak bir tek şekilde yorumlanabilir. Rüya sahibinin küçük, önemsiz ve çabucak iyileşebileceği bir sağlık sorunu yaşayacağına işarettir.

Rüyada Tavşan Sevdiğini Görmek

Rüyada tavşanın kafasını okşadığını veya onu kucağına alarak sevdiğini gören kişi bir tanıdığına, yakınına, arkadaşına veya akrabasına bir konuda destek olacak ve yapmak istediği şeyi gerçekleştirebilmesi için ona arka çıkacak anlamında yorumlanır.

ÖNCEKİ YAZI «

SONRAKİ YAZI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.