sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : YuzukTR

OKUNMA : 650 Kez Okundu

YORUM : Rüyada Sevdiğini Görmek için yorumlar kapalı

indir (9)

Rüyada Sevdiğini Görmek

Rüyasında sevdiği insanı görmek, genelde iyiye işarettir ve sevgilisiyle veya sevdiğiyle arasında iyi bir şey olacağına işarettir. Rüyada sevdiğini görmek olumlu olarak tabir edilir. Rüyada sevgilinizi gördüyseniz; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, asık suratlı ve sinirli ise aranızda dedikodudan çıkabilecek küçük bir tartışmaya yorumlanır. Rüyada sevdiğini mutlu görmek, kadri yüce ve çok cömert bir adam ile sevdiğini mutsuz ve hüzünlü görmek, hasis, alçak, zelil bir kimse ile birlikte olmaya işaret edilip yorumlanır. Rüyada Sevgiliyi gören erkek eğer bekâr ise evlenir, evli bir erkek sevgili görür ise çevresinde sevilen biri olacağına işaret edilir.

İslami Tabirleri: Sevgiliyi rüyada görmek  tabiri, bekâr kişi için evlilik ve hayırlı bir yuva kurmaya delalettir. Rüyada sevdiğini gören kişi Allah’ın hayırlı kılacağı işlerde olacağına işaret edilip yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada sevdiğini gören kimse büyük hayra, hükme ve mülke kavuşur, Dünya da ve Ahret de mutluluk elde eder, fakat bir kadın yüzünden zarar göreceğine işaret edilir.

Rüyada Sevdiğini Aldattığını Görmek

Rüyada sevdiğini ve sevgili olduğu kimseyi aldattığını gören, sıkıntıya uğrar çevresi tarafından eleştirilir, rüyada aldatıldığını gören kişi muradına kavuşur bir konuda mağdur olsa da haksız düşeceği bir duruma düşse de sonrasında her şeyin aslı açığa çıkacak anlamında tabir edilir.

 

Rüyada Sevgiliyi Dudaktan Öpmek

Rüyada sevdiğini dudaktan öptüğünü görmek uzun hayat, devlet ve selâmete tabir edilir. Rüyada sevgiliyi dudaktan öpen kişinin eline para geçeceğine işaret edilir. Rüyada sevgiliyle öpüştüğünü gören kadın bekâr ise evleneceğine erkek için kazancın artmasına delalettir.

ÖNCEKİ YAZI «

SONRAKİ YAZI »

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.