sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : YuzukTR

OKUNMA : 294 Kez Okundu

YORUM : Rüyada Kaybolmak için yorumlar kapalı

indir (1)

Rüyada Kaybolmak

Rüyada kaybolduğunu gören kişinin duygusal olarak yorgun olduğu, kafasının ve hislerinin de karışmış olduğu anlamında yorumlanır. Rüyada kaybolmak hayat çizgisinin kayması ve değişmesi olarak yorumlanır. Bir kimse rüyasında herkesin olduğu bir yerde kaybolduğunu görürse eğer, yer değişikliği yapacağı anlamında yorumlanır. Yeni bir eve veya yeni bir şehre yerleşmeye karar verilmesi gerektiğine işarettir. Rüyada birinin kaybolduğunu görmek, gelişi güzel veya has bel kader yaşayan kişiye işarettir. Bu kişi hayatın anlamını sorgulamadan, önemini kavramadan günü birlik yaşayan, kendini kaderine bırakmış kimseye delalettir. Bir kişi rüyasında özel eşyalarının kaybolduğunu görürse malı eksileceğine işarettir. Rüyada ziynet eşyalarından birinin kaybolduğunu gören kişi bir beladan veya kötü bir kazadan son anda kurtulacak anlamına gelmektir.

 

Rüyada kaybolduğunu gören kişi büyük bir duygusal çöküntü yaşıyordur. Bu kişi kendini salmış, yaşadığı çöküntü sebebi ile sağlıklı kararlar veremez durumda olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle kendisi için doğru olanları da kestiremez bir halde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kaybolmak Evini Bulamadığını Görmek

Rüyada kaybolup evini bulamadığını görmek, işlerinde kararsız kalmış anlamındadır. Bu kişinin kafası da oldukça karışık bir halde olduğu söylenebilir.

Rüyada Denizde Kaybolduğunu Görmek

Rüyada denizde çok açılıp ufukta görünmez olmak iyi anlamlara gelmemektedir. Büyük bir kayıp nedeni ile büyük bir yıkım yaşanacağı anlamında yorumlanabilir.

Rüyada Yolunu Kaybettiğini Görmek

Rüyada yolunu kaybettiğini gören kişi hak yolundan ayrılmış, dinin emir ve buyruklarına değil de hurafelere sarılmış kimseye dönüştüğü anlamında tabir edilir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.