sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : YuzukTR

OKUNMA : 650 Kez Okundu

YORUM : Rüyada Anne Görmek için yorumlar kapalı

indir (11)Rüyada Anne Görmek

Rüyada anne görmek rızkınızın ve bereketinin artacağına işaret eder. Birçok rüya tabircisi tarafından hayırla anılır. Rüyada annesini göreni maddi olarak durumu iyi değil ise durumları düzelir. Rüyayı gören kimse ister zengin olsun ister fakir olsun maddi olarak eli bollaşır, kazancı artar. Rüyada annenizi görmeniz aslında onu son zamanlarda ihmal ettiğiniz anlamına gelir.

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada annelerini gören insanlar kendileri ile barışık ve enerjik insanlardır. Rüyada annenizi aralıklar ile görüyorsanız bu annenizle aranızdaki bağlantının güçlü olduğu anlamına gelir. Rüyasında annesinden tekrar dünyaya geldiğini gören kişi hasta ise iyileşir, fakir ise zenginleşir işleri rast gider.

 

 

Rüyada Gerçek Anne

Rüyada gerçek annesini gören kişi hiç beklenmedik bir anda yüklü para ya da önemli bir misafirle karşılaşır. Rüyada annenizin güldüğünü görüyorsanız annenin size dua edeceğine ve yaşlandığında annenizin yanında hayırlı bir evlat olacağınız anlamına gelir. Rüyada anneyi kaygılı gören kişi çevresinden zarar görür. Rüyada anneyi mutlu görmek zor zamanınızda çevrenizden zarar göreceğiniz anlamına gelir. Rüyada annesinin ağladığını gören kişi sevindirici bir haber alır. Rüyada anne görmek biraz nasihat almanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyanızda kendinizi tekrar anne karnına dönmüş olarak görürseniz bu rüya sizin yurdunuza döneceğinize işaret eder. Rüyada anne ile yürümek yaşantınızda huzur anlamına gelir, bu rüya sıkıntılarınızın biteceği anlamına da gelir.

 

ÖNCEKİ YAZI «

SONRAKİ YAZI »

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.