sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 307 Kez Okundu

YORUM : Reşat Petek: Uslanmıyorlar! için yorumlar kapalı

resim yok

HDP’lilerin devlete çirkin yakıştırmalarda bulunduklarını söyleyen Petek, “Devleti suçlamaktan hiç usanmıyorlar, hala o terör örgütüne desteğe devam ediyorlar” dedi.

“DEVLETİ SUÇLAMAKTAN USANMIYORLAR”

‘Katil devlet, sivil halkını katleden devlet,  sivil halkını topuyla obüsüyle saldıran, onları silahla tarayan öldüren devlet’ her gün bunu söylüyor, hiç usanmıyorlar. Propaganda tekrardır ilkesini işleterek bunu söylüyorlar. Biz diyoruz ki orada diğer siyasi partiler olarak, bir defa da Allah rızası için şunu söyleyin, ‘Durduk yere devlet oraya gitmedi, orada devlet sivil halkını korumak için uğraşıyor. Orada devlet sade vatandaşın huzurunu, yaşama hakkını teminat altına almak, ibadethanesinden okuluna kadar bütün müesseseleri korumak, en önemlisi can güvenliğini, yaşam hakkını korumak için devlet oraya gitti. Burada insanları öldüren, saldıran, yok eden bebeğinden ihtiyarına terör örgütü. Bu çok açık olarak görülüyor.

“HDP, PKK’YI KINAMIYOR”

Bir gün olsun bunları da kınayın, laf söyleyin, asla söylemiyorlar. Önlerine her gün bakıyorum bazı resimler getiriyorlar ve arkasından diyorlar ki; bunlar silahlı kuvvetlerin, güvenlik kuvvetlerinin onların tabiriyle ‘katlettiği’ diyorlar. Biz de şunu söylüyoruz; bugün 8 tane şehidimizin 8 yetimi kaldı. Arkalarından ‘Anne, babam nereye gidiyor’ diye soran küçücük evlatlar var. Annesi diyor ki çocuğu aldatmak için, ‘Yavrum baban uyudu, uyandırma’ diyor, cenazesine dokunduğu zaman. Bunlar o kadar zalim ki onu görmüyorlar, bunlara bir şey söylemiyorlar ve hala o terör örgütüne desteğe devam ediyorlar. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.