sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 289 Kez Okundu

YORUM : Messenger’a 3 Bomba Yenilik Geliyor1 için yorumlar kapalı

Anlık mesajlaşma konusunda en başarılı uygulamalardan birisi olan Facebook Messenger’da yenilikler arka arkaya geliyor. Geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığımız pek çok yeni özelliğin dışında 3 yeni özelliğini daha uygulamaya entegre edileceği belirtildi.

Önemli bir güncelleme ile birlikte yapılacak bu gelişmelerde kullanıcılar Facebook Messenger üzerinden çok daha farklı bağlantılar kurma şansını elde edecek. Kodlar, kullanıcı isimleri ve bağlantılar olarak açıklanan bu üç yeni özellik sayesinde kişiler uygulamayı daha etkin bir şekilde kullanabilecek.

Facebook Messenger üzerinden getirilen en önemli özelliklerden bir tanesi QR kod kullanımı olacak. Özellikle kurumların tanıtımlarında paylaşacağı QR kodlar sayesinde direkt Facebook Messenger üzerinden kurum ile iletişim kurulabilecek.

Kullanıcı isimleri bölümünde ise kişiler isim üzerinden arama yaparak direk kişiler ile iletişime geçme şansı elde edilecek. Son özellik ise bağlantılar olurken kısaltılmış bağlantılar üzerinden de yine kolay bir şekilde direk Facebook Messenger üzerinden sohbet etme şansı olacak.

Facebook tarafından yapılan yeniliklerin en temel özelliği kişilerin birbirlerini kolay bir şekilde bulması ve Facebook Messenger üzerinden mesajlaşması olduğu görülürken bu konuda Facebook işleri çok daha kolaylaştıracak. Ayrıca kişilerin arkadaş listesinde olmasa da diğer kişilere ulaşması ve onlar ile sohbet başlatması da eski sisteme göre çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilecek. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.