sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 272 Kez Okundu

YORUM : İşte LG G5 SE İçin Gelen İlk Bilgiler! için yorumlar kapalı

LG tarafından geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan ve büyük ilgi gören LG G5 modelleri daha satışa çıkmamış olsa da firma tarafından yeni bir hamlenin daha yapılacağı açıklandı. LG G5 ile birlikte firmanın LG G5 SE modelini piyasaya süreceği açıklanırken cihaz ile ilgili bilgiler de sızdırıldı. Bu konuda gelen bilgiler teknoloji dünyasında beklenmese de LG’nin kullanıcılara sürpriz yapma hazırlığında olduğu öğrenildi.

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan iPhone modeli ile benzer özelliklere sahip olması beklenen LG G5 SE için elde edilen bilgilere göre yüksek bir performans isteyenler için telefon çok uygun değil.

Boyut olarak LG G5 ile aynı olduğu öğrenilen model küçük farklar ile piyasaya çıkarılmış olacak. Gündeme gelen bazı iddialarda SE modelinin plastik kasalı olacağı da belirtilirken bu konuda kesin olarak öğrenilmiş bir bilgi bulunmuyor. 2 telefon için de aynı kılıflı kullanılabilir olması özellikle tasarım ve boyut açısından herhangi bir farkın olmayacağı yönünde bilgi versene telefonların özellikle donanım açısından birbirinden ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Önümüzdeki günlerde LG tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte telefon modelinin detaylarının öğrenilmesi bekleniyor.

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.