sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 635 Kez Okundu

YORUM : İris Tarayıcılı Ve IP68 Sertifikalı Galaxy Note 6 Geliyor! için yorumlar kapalı

Samsung’un akıllı telefon sektöründe yeni bir dönem başlatması ve Samsung Galaxy S7 serisi ile birlikte büyük bir başarı yakalaması, diğer modellerde de benzer bir beklenti oluştururken, uzun zamandan beri gündemde Samsung Galaxy Note 6 ve özellikleri yer alıyor. Bugüne kadar Samsung Galaxy Note 6 için net bilgiler elde edilemese de firmaya yakın kaynaklar tarafından basına sızdırılan özelliklerde, Samsung’un Samsung Galaxy Note 6 için de yoğun bir şekilde çalıştığı görülüyor.

Samsung Galaxy Note 6 için yarı bilgisayar tanımlamaları yapılırken, Samsung’un özel bir patent satın aldığı ve cihazda farklı özelliklerin yer alacağı konuşuluyor. 6 GB gibi yüksek bir RAM gücüne sahip olması beklenen Samsung Galaxy Note 6 için Samsung tarafından yapılan son sipariş bu konuda yeniliğin de habercisi oldu.

Samsung tarafından verilen siparişte 200 adet iris okuyucusu istenirken, bu donanımların Samsung Galaxy Note 6’da kullanılacağı iddia edildi. Şu an cihaz üzerinde deneme çalışmalarını sürdüren Samsung’un son halini vermediği ve yeni özellikler konusunda çalıştığı tahmin edilirken, parmak okuyucularına göre güvenlik ve kullanım konusunda çok daha iyi bir performans sunan iris okuyucuların Samsung Galaxy Note 6’da kullanılacak olması dahi cihaz için heyecan yaratan durumlar arasında. 

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.