sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 280 Kez Okundu

YORUM : iOS 10 İle Gelecek Yeni Özellikler Neler? için yorumlar kapalı

Hemen hemen her sene yeni bir işletim sistemi ile kullanıcıların karşısına çıkan Apple iOS için de çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Her yıl düzenlenen WWDC konferansına katılan Apple yapılan bu konferansta yeni işletim sistemini tanıtırken bu yıl da aynı durumun yaşanması bekleniyor. 13 Haziran’da yapılması beklenen konferansta Apple tarafından yeni işletim sisteminin tanıtılması beklenirken iOS 10’da nelerin yer alacağı da merak ediliyor.

Haziran ayına az bir süre kalması ile birlikte iOS 10 hakkında pek çok iddia gündemde yer alırken son gelen bilgiler oldukça iddialı. Özellikle fotoğraf uygulamasında farklı formatlar üzerinden çekim yapması beklenen işletim sisteminde EXIF’in düzenlenebilir olması Apple’ın yeni işletim sistemini farklı kılacak yeni özellikler arasında bulunuyor.

Apple tarafından işletim sistemine eklenmesi beklenen bir yenilik ise emojiler üzerinden olacak. 74 farklı emojinin yer alması beklenen cihaz bu açıdan da kullanıcılara farklı bir kullanım sunacak.

iOS 10 işletim sistemiyle gelmesi beklenen bir diğer özellik ise işletim sistemi ile gelen pek çok uygulamanın artık olmayacak olması. Kullanıcıların kullanılmadığı ve bu nedenle telefondan kaldırmak istedi uygulamalar kişilerin ihtiyaçlarına göre aktif hale getirilecek. Bu açıdan temel uygulamalar üzerinden de yeni işletim sistemi ile birlikte tam denetim sağlamak mümkün olacak.

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.