sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 209 Kez Okundu

YORUM : HTC’nin Amiral Telefonu Tanıtıldı! İşte HTC 10 için yorumlar kapalı

HTC nin yeni amiral gemisi olan HTC One hakkında yapılan tanıtımlar ile birlikte tüm bilgiler öğrenildi. HTC 10 için ilk dikkat çeken nokta telefonun tamamen metalden oluşan tasarımı olurken parlaklık kazandırılan telefon çok daha dikkat çekici durumda. Önceki tasarımlarına göre farklı bir tasarımın tercih edildiği telefon bu açıdan oldukça beğenilirken logonun kullanılmamış olması da bu konuda değişiklik yaratmış durumda.

5,2 inç’lik Super LCD 5 ekranı bulunan cihaz geniş ekranı ile kullanıcılara rahat bir kullanım sunarken donanımlarıyla da oldukça yüksek bir performans sunmak için aday. Cihazda 4 GB RAM bulunduğu öğrenilirken aynı zamanda en iyi işlemciler arasında bulunan Snapdragon 820 cihazda kullanılmış durumda.

Kamera konusunda her zaman kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı başaran HTC yeni modelinde de bu alışkanlıklarını sürdürürken cihazda öğrenilen bilgilere göre 12MP’lik Ultrapixel kamera bulunuyor.

Donanımlarının dışında pek çok yeni özelliğin bulunduğu telefonda optik görsel dengeleme, çift tonlu LED flash ve ultra selfie gibi farklı özellikler ile birlikte kullanıcıların telefon konusundaki pek çok alışkanlığı değiştirilecek. HTC 10 için yapılan tanıtımlarda çok farklı bir model olduğu ve bugüne kadar kazanılan tüm alışkanlıkları değiştirileceği yönünde pek çok ifade yer alırken telefonun kullanımı ile birlikte yapılacak geri dönüşlerde bu iddiaları ne kadar gerçeği yansıttığı görülmüş olacak.

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.