sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 895 Kez Okundu

YORUM : HTC 10’dan Beklentiler Ne, Gerçekler Ne? için yorumlar kapalı

HTC 10 ile piyasaya çıkmaya hazırlanan HTC, yaptığı tanıtımlar ile piyasada büyük bir beklenti yaratmış durumda. Pek çok kişinin “Daha” beklentisi olduğu cihazlarda mevcut özelliklerin geliştirilmesi beklenirken, konuyla ilgili yaptığımız derlemede sizler için HTC 10’dan en çok beklenen özellikleri bir araya getirdik.

İyi Batarya, Uzun Kullanım

Özellikle HTC One M9 düşünüldüğünde batarya konusunda kullanıcıların ortak bir beklentisi çok daha iyi bir batarya ömrü. Bu konuda HTC 10’da işini şansa bırakmaması beklenen HTC’nin iyi bir pil kullanım süresi sunmalı.

Kaliteli, Yüksek Çözünürlüklü Kamera

HTC’nin kamera konusunda başarılı olduğu bilinse de diğer pek çok markanın modelleri incelendiğinde HTC 10 ile birlikte bu konuda da geliştirme yapılması beklentiler arasında.

Daha İyi Tasarım

Tasarım konusunda çok beğenilen ve farklı çizgileri olan HTC, bu konuda da yenilikler için farklı beğeniler yaratmış durumda. Her ne kadar cihazlarındaki mevcut tasarımlar başarılı bulunsa da bu konuda da daha iyi bir model ortaya çıkarılabilir.

1080p Kalite

Ekranın büyümesi, batarya kullanımını direk etkilerken, markaların da bu konuda soru işaretleri olduğu aşikâr. Buna karşın HTC 10 ile birlikte 1080p desteğinin gelmesi pek çok kullanıcıyı memnun edecek.

Bu beklentiler karşında bugüne kadar net bilgiler elde edemediğimiz HTC 10 için son 2 gün. Tanıtım ile birlikte beklentiler ve gerçeklerin ne olacağını daha iyi bir şekilde analiz edebileceğiz. 

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.