sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 342 Kez Okundu

YORUM : Google’ın Yeni Servisi İle Tanışın için yorumlar kapalı

Çarşamba günü iOS ve Android platformları üzerinde bulunan Google Calendar uygulaması içerisindeki Goal özelliği duyuruldu. Örneğin gerçekten meditasyon yapmak istiyorsanız, yoğun programınız içinde size bunun için en uygun zamanı söyleyen Goal yönergelerini takip edebilirsiniz.

 

Egzersiz ve yeni beceri öğrenimi ile ilgili hedefler zaten standart olarak mevcut ancak siz dilediğiniz gibi özelleştirerek yeni hedefler belirleyebiliyorsunuz. Örneğin zihninizi dinlendirmek için biraz zamana ihtiyaç duyuyorsunuz, bu noktada uygulama size bunu hangi zaman dilimlerinde ve ne sıklıkta yapmak istediğinizi sorarak en uygun zamanı sizin için belirleyip takviminize ekliyor. Tabi ki uygulamanın verimli çalışması için toplantı,spor vb. tüm aktivitelerinizi takviminize girmeniz gerekiyor.

Programınızda değişiklik olması halinde bir aktiviteyi ertelemeniz durumunda takviminiz buna göre yeniden düzenleniyor. Aynı zamanda uygulama öğrenebilme özelliğine sahip olduğu için zamanla daha da verimli hale geliyor.

Goal uygulaması ile düzenlenmiş iyi bir takvim, zamanı daha efektif kullanmak anlamına gelebilir.

Google Voice Access Sizi Konuşturacak

 

 

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.