sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : YuzukTR

OKUNMA : 483 Kez Okundu

YORUM : Google’ın Aradığı Kişi Siz Olabilirsiniz! için yorumlar kapalı

resim yok

Google’ın dünya çapındaki etkinliği Solve ForX’in Türkiye ayağı 10 Ocak 2015’te Bilkent Cyberpark’ta düzenlenecek!

SolveFor X, dünyanın gelişimine katkı sağlayacak ya da global bir soruna çözüm olacak projelerin tartışıldığı global bir etkinliktir. Türkiye ayağı Google Developer Group Ankara’nın öncülüğünde düzenlenen etkinlik sayesinde Google, Moonshot adı verilen çarpıcı fikirlere sahip kişileri bulmayı amaçlıyor. Bir Moonshot, büyük ya da global bir problemi ele alır ve çığır açan bir teknoloji kullanarak bu probleme kökten bir çözüm sunar.

Hayata geçmemiş ya da prototip aşamasında olan bir projeniz varsa, hatta hayata geçirdiğiniz ancak yeterli kaynak bulamadığınız için globalleştiremediğiniz bir projeniz varsa, SolveFor X etkinliği projenizi hayata geçirmenizi ve tüm dünyaya sunmanızı sağlayabilir.
“Büyük bir soruna çözüm olacak bir fikrim var.” diyorsan, bu fikri paylaşmak ve geliştirmek için 10 Ocak 2015’te BilkenCyberpark’ta düzenlenecek bu etkinliği kaçırma!

SolveFor X etkinliğinde konuşmacı olup fikrinizi sunmak için etkinliğin internet sitesinden kayıt yaptırabilirsiniz. Etkinliğe katılımcı olarak dahil olmak isteyenler yine internet sitesi üzerinden kayıt yaptırabilirler.

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.