sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 548 Kez Okundu

YORUM : Galaxy S7 Satışta Galaxy S6’yı Geçti! için yorumlar kapalı

Samsung’un çıkardığı son modeller ile dünya genelinde uyandırdığı büyük ilgi satış rakamlarına da yansıdı. Firma tarafından paylaşılan rakamlarda Samsung Galaxy S7 serisinin 10 milyon satış çıtasını geçtiği belirtilirken 10 milyon adet satış firma tarafından da beklenen bir rakam değildi.

Samsung tarafından satışta konusunda koyulan hedefin 8 milyon civarında olduğu öğrenilirken genel satış istatistikleri firmanın da yüzünü güldürmeyi başardı. Özellikle pek çok otoriter kuruluş tarafından Samsung’un yeni telefon modellerinin dünyanın en iyi akıllı telefonu olarak kabul edilmesi ve bu yönde tanıtımların yapılması satışları etkileyen önemli faktörler arasında yer aldı.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S7 için güncellenen son raporlarda Nisan ayı itibariyle 10 milyon satışı geçildiği belirtilirken 2016’nın ilk çeyreğini dair Samsung tarafından yapılacak gelir açıklamasıyla konuyla ilgili detaylı bilgi alınabilecek.

Samsung Galaxy S7’nin Samsung Galaxy S6’ya göre yüzde 20’lik bir daha fazla başarı oranı bulunurken Samsung yeni telefon modelleriyle de çıtayı yükseltmiş durumda. 

Başarı Tekrarlanır Mı?

Telefon modelleri ile yakalanan bu başarı Samsung’un bundan sonraki yeni çıtası olurken yeni modeller ile birlikte Samsung’un bu başarısını tekrar yakalayıp yakalayamayacağı da merak ediliyor. 

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.