sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 505 Kez Okundu

YORUM : BlackBerry, Android’e Bağlanacak! için yorumlar kapalı

Blackberry tarafından kullanıma sunulan ürünler eski yıllardaki gibi ilgi görmezken son model ile birlikte atağa geçmeye hazırlanan Blackberry’nin işletim sisteminde de ciddi bir değişiklik yapacağı öğrenildi. Bugüne kadar kendi işletim sistemini telefonlarda kullanmayı tercih eden Blackberry Android’in ezici üstünlüğüne karşı gelemezken bundan sonraki telefon modellerde Android işletim sisteminin kullanılacağı açıklandı.

Blackberry tarafından yapılan bu açıklama ile birlikte teknolojik gelişmelere ayak uydurması beklenen Blackberry’nin Android modelleriyle piyasada ne kadar tutulacağı da tahmin edilemiyor. Zira uzun süreden beri kullanıcıların ilgi göstermediği ve yeni modeller piyasaya sunulsa dahi satış rakamlarının Blackberry için tatmin edici olmaması bu konuda soru işaretleri oluşturuyor.

Yeni amiral gemisi Priv ile piyasada var olmaya çalışan Blackberry’nin bir sonraki hamlesin Android’li telefon olacağı bu şekilde kesinleşirken gelen bilgiler arasında Blackberry’nin iki farklı model ile piyasaya çıkış yapabileceği açıklandı. Bu konuda kesin bir bilgi olmazken önümüzdeki günlerde firma tarafından yapılan açıklamayla durumun netleştirilmesi bekleniyor.

BlackBerry CEO’su John Chen konuyla ilgili açıklama yapsa da hiçbir detay vermezken bu konuda bilgi elde edilen ilk net bilgi fiyatlar oldu. Yapılan resmi açıklamaya göre cihazların 400 dolar civarındaki bir fiyat ile satılacağı belirtildi.

ETİKETLER :

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.