sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet chat, chat sohbet,
teperenk
DOWNLOAD
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR :

OKUNMA : 396 Kez Okundu

YORUM : 2016 Evlilik Fuarı başlıyor için yorumlar kapalı

Gelinlikten davetiyeye, pastadan düğün mekanına, damatlıktan düğün fotoğrafçılığına, dekorasyondan organizasyon şirketlerine kadar 20’nin üzerinde iş kolunu kapsayan ‘Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı’, çiftlere birçok alternatifi bir arada sunuyor.

Çiçek konsepti

Patika Fuarcılık’ın organize ettiği 14. kez düzenlenen fuarın bu yılki konsepti ‘Çiçek Gelinler’. Modanın yeni sezon akımı ‘çiçek konsepti’ gelinlerin hayallerine de yön verecek…

‘İçinde Aşk Olan Fuar’

Hayatlarının en güzel gününü çiçek bahçesine dönüştüren tüm gelinler, önümüzdeki sezonda düğün konseptlerini de çiçek üzerine şekillendirecek. Yeni sezonda dünya modasına yön verenlerin vazgeçilmezi haline dönüşen çiçekler, ‘İçinde Aşk Olan Fuar’ olarak anılan Evlilik Dünyası Fuarı’nın da ilham kaynağı oldu.

Çiçek bahçesinin birbirinden güzel renklerinin armonisinde dans eden gelinler, sevdiklerinin anılarında da çiçek kokulu bir iz bırakacak. Gelin buketlerinde tercih edilen binbir renkte çiçek konseptleri, düğünleri de bahar bahçesine dönüştürecek.

Dekorasyondan organizasyona, fotoğraf çekiminden gelinliğe kadar çiçek konsepti her alanda kullanılacak. Özellikle son yıllarda öne çıkan üç boyutlu gelinliklerde de çiçek detayları gelin adaylarının gözdesi olacak. Evlilik Dünyası Fuarı’nda tüm bu detaylar ziyaretçilerle buluşacak.

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek isteyenler internet adresinden online davetiye alabilir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.